Новини

Понеделник, 14 Септември 2020

Протокол - класиране от Държавно първенство 11-12.09.2020г.

Протокол - класиране от Държавно първенство 11-12.09.2020г.

ПРОТОКОЛ

Държавно първенство по ММА, 11-12.09.2020г., гр. Ямбол
Класиране във всички възрастови групи и отборно класиране

Кадетки 48.000 кг
1.Стефани Петрова (ММА Варна)

Кадетки 52.000
1.Йована Йованич (ММА Шумен)

Девойки 47.600
1.Мирослава Димитрова (ММА Варна)

Девойки 52.200
1.Айше Крали (Скорпион, Велико Търново)

Девойки 56.700 кг
1.Теа Арезу (СК Аргус ММА Казанлък)
2.Христина Димитрова (ММА Комбат Локомотив, Горна Оряховица)

Девойки 65.800
1.Николета Стефанова (Скорпион, Велико Търново)

Жени 47.600 кг
1.Антония Калъчева (Викинг Инс, Варна)

Момчета 40.000 кг.
1.Александър Делчев (Скорпион Велико Търново)
2.Калоян Василев (Клуб ММА Варна)

Момчета 44.000
1.Николай Бижев (Аргус ММА, Казанлък)

Момчета 48.000
1.Петър Георгиев (Берое, Стара Загора)
2.Йордан Иванов (ММА Варна)
3.Йордан Бижев (Аргус ММА, Казанлък)

Момчета 57.000 кг
1.Георги Георгиев (СК „ Викинг Инс” Варна)
2.Владимир Марков (Клуб Берое, Стара Загора )

Момчета над 57.000
1.Димитър Цветков (Локомотив, Горна Оряховица)

Кадети 48.000
1.Виктор Димитров (СК „ Викинг Инс” Варна)
2.Веселин Бекяров (Клуб ММА Варна)
3.Господин Господинов ("Архангел" Стара Загора)
3.Венелин Дряновски ("Архангел" Стара Загора)

Кадети 52.000
1.Емирахан Риза (ММА Шумен)
2.Полат Мехмед ("Архангел" Стара Загора)
3.Ивелин Минев ("Архангел" Стара Загора)
3.Филип Де Гейт (СК „ Викинг Инс” Варна)

Кадети 57.000 кг.
1.Николай Петров (Бойни спортове Монтана)
2.Даниел Колев ("Архангел" Стара Загора)
3.Кристиян Петков (Ча-На Велико Търново)
3.Добрин Александров (СК "Бъдин - ММА" Видин)

Кадети 62.000 кг.
1.Теодор Марков (Клуб Берое, Стара Загора )
2.Александър Георгиев (Клуб Берое, Стара Загора )
3.Красимир Недков (Скорпион Велико Търново)

Кадети 67.000 кг.
1.Светослав Иванов (Клуб ММА Варна)
2.Емре Сабри ("Архангел" Стара Загора)
3.Даниел Петков (Клуб Берое, Стара Загора )
3.Иван Първанов (СК "Бъдин - ММА" Видин)

Кадети 72.000 кг.
1.Симон Никитов (СК „ Викинг Инс” Варна)
2.Ивайло Ангелов (ММА Хасково)

Кадети над 72.000
1.Иван Илиев ("Архангел" Стара Загора)
2.Димитър Андонов (Клуб ММА Варна)
3.Ярослав Мазур ("Локомотив" Горна Оряховица)

Юноши 52.200
1.Калоян Георгиев (Архангел, Стара Загора)

Юноши 56.700
1.Михаил Минчев ("Локомотив" Горна Оряховица)
2.Александър Петков ("Архангел" Стара Загора)
3.Ганчо Иванов (Клуб Берое, Стара Загора )

Юноши 61.200 кг.
1.Петър Недков ("Локомотив" Горна Оряховица)
2.Али Муртев (Клуб Берое, Стара Загора )
3.Ивалин Добрев ("Локомотив" Горна Оряховица)

Юноши 65.800 кг.
1.Николай Хитов (Клуб ММА Варна)
2.Николай Атанасов ("Локомотив" Горна Оряховица)
3.Павел Василев (Скорпион Велико Търново)

Юноши 70.300 кг.
1.Ангел Младенов (Ипон-Зенит Благоевград)
2.Методи Петров (Ипон-Зенит Благоевград)
3.Валентин Гочев (СК Аргус ММА Казанлък)

Юноши 77.100 кг.
1.Александър Терзиев (СК Бойни изкуства Велинград)
2.Милен Фетов (Клуб Берое, Стара Загора )
3.Денис Дуев (СК Бойни изкуства Велинград)

Юноши 83.900
1.Денис Фотенлиев (Бойни изкуства Велинград)
2.Станислав Хаджипетров (ММА Хасково)

Юноши 93.000
1.Радостин Радев (Викинг Инс, Варна)
2.Рафел Караиванов (Архангел, Стара Загора)

Юноши 120.200
1.Александър Александров (Комбат Локомотив, Горна Оряховица)

Мъже 52.200
1.Димитър Петров  (ММА Варна)  
2.Георги Петров (Архангел Стара Загора)

Мъже - 56.700
1.Иван Желязков ("Архангел" Стара Загора)
2.Пламен Димитров (Клуб Берое, Стара Загора )
3.Радостин Ангелов ("Архангел" Стара Загора)
3.Александър Грудев ("Архангел" Стара Загора)

Мъже - 61.200
1.Николай Атанасов (Бойни спортове Монтана)
2.Николай Иванов ("Архангел" Стара Загора)
3.Стилиян Иванов ("Локомотив" Горна Оряховица)

Мъже - 65.800
1.Цветомир Тодоров (Бойни спортове Монтана)
2.Здравко Димитров (ММА Шумен)
3.Милен Желязков (Клуб Берое, Стара Загора )
3.Андрей Сикачьов (Скорпион Велико Търново)

Мъже - 70.300
1.Мирослав Дончев (Ча-На Велико Търново)
2.Костадин Христов (Ипон-Зенит Благоевград)
3.Михаил Рангелов (СК" Би Риал" Сандански)
3.Калоян Пантаджиев (Ча-На Велико Търново)

Мъже - 77.100
1.Руси Минев (Бойни спортове Монтана)
2.Деян Чакъров (Клуб ММА Варна)
3.Иван Иванов (СК „ Викинг Инс” Варна)
3.Патрик Дафинов (СК "Бъдин - ММА" Видин)

Мъже - 83.900
Божидар Иванов (Клуб ММА Варна)
Николай Стоянов (СК Аргус ММА Казанлък)
Мирослав Славов (Скорпион Велико Търново
Ясен Добрев (СК „ Викинг Инс” Варна)

Мъже - 93.000
1.Янко Янков (ММА Шумен)
2.Никола Иванов (Клуб Берое, Стара Загора )
3.Гаврил Димитров (ММА Хасково)

Мъже 120.200
1.Момчил Янчев (Бъдин ММА, Видин)
2.Димитър Тотев (Берое, Стара Загора)

Отборно класиране при възрастова група „момчета/момичета“
1.Берое, Стара Загора
2.Скорпион, Велико Търново
3. Комбат Локомотив, Горна Оряховица

Отборно класиране при възрастова група „кадети/кадетки“
1.ММА Варна
2.Викинг Инс Варна
3.ММА Шумен

Отборно класиране при възрастова група „юноши/девойки“
1.Комбат Локомотив, Горна Оряховица
2.Скорпион, Велико Търново
3.Бойни изкуства Велинград

Отборно класиране при възрастова група „мъже/жени“
1.Бойни спортове Монтана
2.ММА Варна
3.Архангел, Стара Загора

ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ ОТ ЦЯЛОТО СЪСТЕЗАНИЕ
1.ММА Варна
2.Викинг Инс Варна
3.Комбат Локомотив, Горна Оряховица

Най-добър боец под 18 години:
Светослав Иванов , „Кадети 67.000“

Най-добър боец от цялото състезание:
Цветомир Тодоров, „мъже 65.800“

 

Последни новини

Протокол - класиране от Държавно първенство 11-12.09.2020г.

Протокол - класиране от Държавно първенство 11-12.09.2020г.

ПРОТОКОЛ Държавно първенство по ММА, 11-12.09.2020г., гр. Ямбол Класиране във всички възрастови групи и отборно класиране Кадетки 48.000 кг 1.Стефани Петрова (ММА Варна) Кадетки 52.000 1.Йована Йованич (ММА Шумен) Девойки 47.600 1.Мирослава Димитрова…

Наредба за Държавно първенство

Наредба за Държавно първенство

Наредба за провеждане на Държавно първенство по ММА всички възрастови групи 11-12.09.2020г., гр. Ямбол   С наредбата може да се запознаете тук

Закон за физическото възпитание и спорта

Закон за физическото възпитание и спорта

Уважаеми колеги, От тук може да свалите ЗАКОН за физическото възпитание и спорта Обн. ДВ, бр. 86, от дата 18.10.2018 г.

Противоепидемични правила на БФ ММА

Противоепидемични правила на БФ ММА

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ММА ПРАВИЛА ЗА ПРИЛАГАНЕ НА ВЪВЕДЕНИТЕ ПРОТИВОЕПИДЕМИЧНИ МЕРКИ ПРИ ПРОВЕЖДАНЕ НА ТРЕНИРОВЪЧНИЯ И СЪСТЕЗАТЕЛЕН ПРОЦЕС   I Основни положения С оглед сложната и динамична обстановка покрай инфекцията с COVID-19 и усилията, които…

A PHP Error was encountered

Severity: 4096

Message: Object of class CI_Loader could not be converted to string

Filename: news/item_tpl.php

Line Number: 45